АНКЕТА учасника І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013»

АНКЕТА  учасника І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013»

 

1.

Тонконог Олена Миколаївна

2.

22 вересня 1966 року, місто Куп’янськ

3.

63707 Харківська область, місто Куп’янськ, вулиця Шевченка,

буд.3-А,  тел.дом. 05742-78725, тел.моб. 0506835294 elena.tonconog@gmai.com

4.

Паспорт ММ 805585 виданий Куп’янським МРВ УМВС України в Харківській області 18 січня 2001 року,  зареєстрований за адресою: місто Куп’янськ, вулиця Шевченка, буд. 3-А

 1.  

2437100849

 1.  

Харківський державний університет імені О.М.Горького, 1990 рік.

Філолог. Викладач російської мови та літератури

 

(диплом спеціаліста).

 

Київський державний вищий навчальний заклад «Університет

 

менеджменту освіти», 2011 рік

Керівник підприємства, установи та організації ( у сфері освіти та  виробничого навчання)  ( диплом магістра)

 

 1.  

Куп’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 імені Героя Радянського Союзу М.Ф.Хімушина , Харківська область, місто Куп’янськ, м-н Ювілейний,  05742- 57455

 

 1.  

29

 1.  

29

 1.  

Спеціаліст «вищої категорії»

 1.  

немає

 1.  

немає

 1.  

5, 8, 9, 11

 1.  

Російська, українська ( світова література)

 1.  

Формування ключових компетентностей учнів на уроках літератури шляхом використання інноваційних технологій

 1.  

Технології особистісно зорієнтованого навчання; інтерактивні методи навчання; методика розвитку критичного мислення; інформаційні комп’ютерні технології; метод проектів; технології кооперативного навчання

 1.  

Педагогічне кредо: “Завтра урок. І творити його треба так, як митець творить вірші чи музику”

Я згодна зі словами великого Гете: “ Щоб щось створити, треба чимось бути”

 1.  

        Кожного ранку поспішає до школи молода жінка з добрими очима та лагідним іменем Олена. Немало людей по дорозі привітно вітаються з нею.

         А двадцять дев’ть   років тому молоденькою вчителькою вона почала свій професійний шлях у   середній школі № 4 міста Куп’янська Куп’янського району Харківської області. Не все відразу виходило в неї. Але поряд  завжди були наставники, які підтримували її і які ще вчора були її вчителями та дали путівку в життя.  Перед собою Олена Миколаївна поставила мету: учня потрібно любити, поважати, ніколи не принижувати його особистість та гідність. Цієї мети вона дотримується завжди: і під час пізнавальних уроків, і під час позакласних заходів. Виховувати Людину, всебічно розвинену особистість, закохану у Життя – ось творче кредо Тонконог – вчителя.

        На уроках вчитель приділяє увагу розвиткові здібностей  учнів, виховує  особистість , яка зможе успішно самореалізуватися в соціумі як свідомий та відповідальний громадянин, високий професіонал, виховує  повагу до   своєї країни, доброту, чесність, самостійність, упевненість у собі.

        Маючи великий досвід практичної роботи у закладі освіти, Олена Миколаївна вважає, що найкраще виховання дитини – проникнення у її внутрішній світ, вплив різними формами і засобами на почуття, душу. Вона віддає перевагу творчим методам навчання, які розвивають образне мислення, творчу уяву, викликають у вихованців роздуми і дають можливість кожному стверджуватись як особистості. Учитель вважає найкращим матеріалом для особистісного розвитку – навколишнє середовище, рідну природу, художні твори як неоціненне надбання світової культури, виховує вміння бачити художні засоби виразності в творах світової літератури, прекрасне, цікаве в природі й житті.

       Олена Миколаївна добре володіє ефективними методами, прийомами організації навчально-виховного процесу. Постійно перебуває в творчому пошуку. Прищепленню любові, інтересу до російської  мови та літератури сприяє позакласна робота, яку проводить учитель-майстер: її учні займаються дослідницькою роботою, залюбки  беруть участь у позакласній роботі, пропагують вивчення  російської мови мови.

      Олена Миколаївна  підготувала до дорослого життя та простелила рушник на вдачу багатьом своїм учням. Щоб проникнути у внутрішній світ своїх вихованців, вона відкриває їм свою душу, ділиться своїми роздумами, своїми поглядами на життя.

       Олена Миколаївна належить до тих людей, які випромінюють енергію та душевне тепло, її люблять діти, до її порад прислухаються батьки, її поважають колеги.

 

 1.  

Даю згоду на внесення інформації в базу даних та публікацію матеріалів в періодичних та інших освітянських  виданнях з можливим редагуванням

 1.  

 

Дата  29 листопада 2012 р.          Підпис учасника ________________